YASAL UYARI

• Bu internet sitesi ve sitede bulunan her türlü bilgi, materyal ve sair içerik, Avukatlık Kanunu ve ilgili diğer mevzuat ile; reklam yasağı başta olmak üzere; Türkiye Barolar Birliği’nin Avukatlık Meslek Kuralları gözetilerek Av. Gökhan Arıcan tarafından sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde, reklam ve sair ticari amaç taşımamaktadır.

• Bu internet sitesinde bulunan hiçbir ifade, ibare, materyal, bilgi ve sair içerik, hukuki tavsiye niteliği taşımamakta olup, hiçbir şekilde siteyi ziyaret eden kişilerle Av. Gökhan Arıcan arasında avukat-müvekkil ilişkisi tesis ettiği veya bu amacı taşıdığı şeklinde yorumlanamaz.

• Av. Gökhan Arıcan, ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

• Av. Gökhan Arıcan ismi ve logosu da dahil olmak üzere; bu internet sitesinde yer alan her türlü yazılı ve görsel içerik, dosya, yazı ve bilgiler ile bunlara ilişkin fikri haklar Av. Gökhan Arıcan’a ait olup, bilgisayara indirilmesi, kopyalanması, çoğaltılması, herhangi bir ortamda yayınlanması yasaktır ana sayfa dışındaki sayfalara; Av. Gökhan Arıcan’ın yazılı izni alınmadan link verilemez.

• Bu internet sitesinde yer verilen link’ler sadece referans kolaylığı nedeniyle sağlanmış olup ilgili web sitesini veya işleten kişiyi desteklemek amacıyla veya web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Av. Gökhan Arıcan’ın, bu internet sitesinde yer alan linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu linkler vasıtasıyla erişilen web sitelerinde sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında herhangi bir sorumluluğu yoktur.